&


بايدن: ترامپ هيچ راهبردي براي مهار کرونا ندارد 
  


 • بايدن: ترامپ هيچ راهبردي براي مهار کرونا ندارد 


  به گزارش ايرنا، بايدن جمعه شب در پيام توييتري نوشت: بيش از 6 ماه از گزارش اولين مورد تأييد شده ابتلا به ويروس کرونا در آمريکا مي‌گذرد و دونالد ترامپ رييس جمهوري آمريکا هنوز برنامه موثري براي مهار آن ندارد. 


  بايدن با رد بهانه‌هاي دولت ترامپ در مهار کرونا افزود: اين يک شکست غيرقابل توجيه است که روزانه جان بسياري از مردم را مي‌گيرد. 


  بايدن در توييت ديگري نوشت: ما با چالش‌هاي بي‌سابقه در تاريخ خود مواجه هستيم و آشکار است که در اين شرايط بحراني دونالد ترامپ توانايي انجام مسئوليت‌هاي خود را ندارد. 


  با نزديک شدن به زمان برگزاري انتخابات رياست جمهوري 2020 آمريکا و ناکامي‌هاي دولت ترامپ در مهار ويروس کرونا با نگاهي به نظرسنجي‌هاي صورت گرفته اخير مي‌توان دريافت که بايدن احتمال پيروزي بيشتري در برابر ترامپ دارد. 


  براساس ميانگين نظرسنجي‌هاي «رئال کلير پاليتيکس» ترامپ با 8.7 درصد اختلاف از رقيب دموکرات خود در سطح کشور عقب‌تر است؛ اختلافي که پژوهش اخير آن را با امتياز 15 درصد نشان مي‌دهد. طبق تحقيقات انجام شده، امتيازهاي خوب بايدن در چهار ايالت از 6 ايالت اصلي آمريکا ديده مي‌شود که راه وي را به سوي کاخ رياست‌جمهوري هموار مي‌کند.  


  بيل استپين، مدير گروه کارزار انتخاباتي ترامپ، روز جمعه به رومه نگاران گفت که نظرسنجي‌ها به طور دقيق مسير انتخابات را انعکاس نمي‌دهند.


  وي با بيان اينکه ما بر حقيم و آن‌ها اشتباه مي‌کنند افزود: گرايش‌هايي وجود دارد که تا شب انتخابات مغفول خواهند ماند. 
   
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Frank دکتر مصالح فناوران Nguyen لوازم خانگي شرکت طراحي سايت "سايت کد" پارسان پاک وب اسکان؛ سامانه مديريت مالي و حسابداري ساختمان Lucia Rachel