&


توقف تراکتور مقابل پيکان؛ يک امتياز بيهوده
  


 • توقف تراکتور مقابل پيکان؛ يک امتياز بيهوده


  تيم‌هاي تراکتور تبريز و پيکان تهران از ساعت 20 در ورزشگاه يادگار امام برگزار کننده اولين بازي هفته بيست و هفتم رقابت‌هاي ليگ برتر بودند. ديداري که در پايان با نتيجه مساوي بدون گل به اتمام رسيد و 2 تيم امتيازات را تقسيم کردند.


  شاگردان ساکت الهامي و عبدالله ويسي در حالي به اين نتيجه رضايت دادند که هر 2 نياز به برد داشتند. نيمه اول بيشتر در اختيار ميزبان بود اما موقعيت خاصي روي دروازه‌ها خلق نشد اما در 45 دقيقه دوم تراکتور يک تيرک تسوط سعيد مهري زد.


  چند دقيقه بعد پيکان هم توسط کوشکي توانست تير دروازه مظاهري را بلرزاند تا از اين حيث نيز تساوي برقرار شود. رضا شکاري در لحظات پاياني يک موقعيت طلايي را براي تيم ميزبان از دست داد و گل ميثم تيموري هم از سوي کمک داور آفسايد اعلام شد. جالب است که پيکان نيز در نيمه اول يک گل آفسايد زده بود.


  يکي ديگر از اتفاقات مهم اين مسابقه اخراج عبدالله ويسي از کنار زمين بود. سرمربي پيکان به خاطر اعتراض شديد به رضا کرمانشاهي داور اين ديدار از کنار زمين اخراج شد. با اين حال تيم او با يک تساوي ديگر 24 امتيازي شد و پيش از پايان بازي سايپا موقتا به رده چهاردهم صعود کرد. تراکتور هم با 2 امتياز حساس خانگي که از دست داد با 46 امتياز به صورت موقت و قبل از انجام بقيه ديدارهاي اين هفته به رده دوم صعود کرد.


  مسابقات ليگ برتر در هفته بيست و هفتم به جز چهار ديدار امشب(جمعه) در روز شنبه نيز با انجام چهار بازي ديگر پيگيري خواهد شد.
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

nooff ديداردوست Jeremy Karen بهترين توليد کنندگان استئارات rent bus army Brent Scott Crystal