&


نماينده نزديک به آيت‌الله مصباح يزدي: نگفتم در وقت مجلس ختم قرآن داشته باشيم /مچ گيري نکنيد
  


 • نماينده نزديک به آيت‌الله مصباح يزدي: نگفتم در وقت مجلس ختم قرآن داشته باشيم /مچ گيري نکنيد
  پايگاه خبري تحليلي انتخاب (Entekhab.ir) :


  نماينده مردم رفسنجان و انار در مجلس شوراي اسلامي با تکذيب خبر منتشر شده از وي مبني بر ختم روزانه قرآن، توضيحاتي در اين خصوص ارائه کرد.


  به گزارش ايسنا، حجت الاسلام "حسين جلالي" ظهر امروز 9 تير ماه در نخستين نشست خبري خود با خبرنگاران اظهار کرد: رسانه ها دنبال مچ گيري نباشند و رسالت خود را به نحو احسن انجام دهند، سوالي که ثمره عملي نداشته باشد نپرسيم و از سوالات برنامه محور که نقشه راه را به ما نشان دهد استفاده کنيم.


  نماينده مردم رفسنجان و انار در مجلس همچنين تاکيد کرد: هيچ برنامه اي براي تغيير مديران شهرستان نداريم و اگر هم برنامه اي در خصوص ادارات وجود دارد بنده اطلاع نداشته و اين موضوع صحت ندارد.


  جلالي در خصوص نقل قول منتشر شده از وي مبني بر تلاوت روزانه قرآن در مجلس توضيح داد: خبري که در خصوص قرائت قرآن در مجلس منتشر شد صحت نداشت و خبري که شبکه هاي معاند نيز خيلي به آن پرداختند چيز ديگري بود و اصل قضيه اين بود که روز ورود ما به مجلس قراني به ما هديه دادند و بنده به نمايندگان پيشنهاد دادم که شما معمولا هر روز صفحاتي از قرآن را در منزل تلاوت مي کنيد پس بهتر است به صورت مديريت شده اين تلاوت قرآن صورت گيرد مي توانيم روزانه يک ختم قرآن داشته باشيم لذا اينکه در وقت مجلس قرائت شود صحت ندارد.
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

رتبه بندي شرکت ، اخذ رتبه پيمانکار خبر وبلاگ استخدام در الوپيک Stephanie Darrell Vanessa فروشگاه دمنوش راه اندازي تجهيزات آشپزخانه Jose Steve